تلفن:02188878301 فکس: 02188787511inquiry@sorenacip.com
English
تلفن:02188878301 فکس: 02188787511inquiry@sorenacip.com
English
7966
 

درباره ما

 
شرکت سورنا، ساخت واحد های راهبردی نفت آرتا در سال ۱۳۹۴ به عنوان یک شرکت سهامی خاص تأسیس گردید و فعالیت صنعتی خود را در زمینه طراحی، ساخت، نصب و راه ­اندازی کلیه تجهیزات فرآیندی از قبیل دستگاههای تزریق مواد شیمیایی، ارسال و دریافت توپک، شیرین­ سازی آب و دستگاه نگهداری آب شیرین در خصوص طرح ها و پروژه های صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، پالایشگاهی، تامین قطعات و تجهیزات ابزار دقیق از شرکت های معتبر داخلی و خارجی شروع کرده است.

شرکت سورنا، با گردآوری تعدادی از متخصصین جوان و ماهر و گروهی توانمند در مهندسی، طراحی و ساخت پکیج های تزریق مواد شیمیایی، پکیج آب و فاضلاب، پکیج آب شیرین کن، پکیج نمک­زدا و در کل پکیج های فرآیندی در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب، نیروگاه ها و پالایشگاه ها تلاش می نماید تا با عملی ساختن ایده­ ها و همچنین نوآوری­ های خود، پکیج­ هایی مطابق با استانداردهای جهانی طراحی و ساخت بنماید. لازم به توضیح است که تامین تجهیزات از بهترین برندهای موجود اروپای غربی مانند پمپ های تزریق LEWA، انواع تجهیزات اندازه گیری مانند فشار سنج ­های WIKA و  LESER، سطح­ سنج­های KSR  و… انجام می شود.

لازم به ذکر است که هرچه تقاضا برای پکیج های فرآیندی از قبیل پکیج تزریق مواد شیمیایی و… در صنایع مختلف رشد می کند، توانایی شرکت سورنا نیز برای برآورده ساختن نیازهای مشتریان افزایش می یابد.

شرکت سورنا اکنون قادر است بعضی از نیازهای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی را بصورت ارزی، ریالی و یا تماماً ریالی در ایران ساخت و مونتاژ نموده و مطابق مشخصات فنی مورد نیاز کارفرما در اسرع وقت تهیه و ارسال نماید. این اقلام به شرح زیر می باشد.

 1. Chemical Injection Package
 2. Pig Launcher and Receiver
 3. Desalter Package
 4. Ro Package
 5. Water sanitation Package
 6. Potable Water Package
 7. Dehydration Package

این شرکت با مبنا قراردادن اصول ذیل سعی در تامین تجهیزات مورد نیاز کارفرما به بهترین شکل دارد:

 • ساخت انعطاف پذیر
 • محصولات مورد نظر کارفرما
 • تحویل سریع
 • محصولات با کیفیت بسیار بالا
 • قیمت قابل رقابت

و همچنین این شرکت  قطعات یدکی مورد نیاز و تعمیرات احتمالی را از زمان تحویل به مدت ۲۵ سال تضمین می نماید.

 

مهندسی

کارهای مهندسی

طراحی

کارهای طراحی

ساخت

کارهای ساخت